درباره ما

10 / 10
از 2 کاربر

با توجه به نیاز روز افزون به سیستم های گرمایشی در فضاهای باز و تغییر سبک و مدل این سیستم ها از شیوه سنتی به شیوه نوین برآن شدیم تا با ارائه محصولاتی متفاوت و بروز، سهم کوچکی در ارائه این خدمات به جامعه را ایفا نماییم.

گرمابان ارائه کننده جدید ترین محصولات گرمایشی این افتخار را دارد تا با تهیه و توزیع با کیفیت ترین کالاها اعم از بخاری های قارچی یا بخاری های پاسیو و بخاری های هرمی و ... نقش بسزایی را در این زمینه ایفا نماید و می تواند با افتخار اعلام نماید که دیگر نیازی به نگرانی در رابطه با اجرای مراسم ها و همایش ها در فصل سرما در فضای آزاد نیست.

لازم بذکر است محصولات ارائه شده توسط گرمابان، دارای بالاترین کیفیت و همچنین بالاترین ایمنی در نوع خود می باشد و موفق به اخذ استاندارد های CE اروپا، CSA کانادا شده است و دارای تاییدیه از اداره استاندارد جمهموری اسلامی ایران می باشد.

با بهره گیری از بخاری های اقتصادی و دوست داشتنی گرمابان براحتی از فصلی به فصل دیگر بروید. بخاری های پاسیو ( قارچی) گرمابان بطور استثنائی از خود گرما ساطع می کنند و باعث راحتی و آسایش مهمانان در فضای آزاد می شوند، حتی وقتی که هوا بشدت سرد است. بخاری های گرمابان راه حل نهایی برای پخش کردن گرمای دل انگیز در فضاهای آزد اعم از باغ ها، تالارها، کافی شاپ ها و رستوران های سنتی هستند.

سیستم جرقه زنی تمام اتوماتیک و کاربردی.

برای کار، بخاری نیاز به اتصال یک کپسول گاز ال پی جی دارد. سپس تنها کاری که لازم است فشار دادن دکمه جرقه زن است. شیر کنترل گاز به شما اجازه می دهد که گرمای بخاری را به هر میزان که می خواهید تنظیم کنید. برای ایمنی بیشتر در بخاری قطعه ای تعبیه شده که در صورت قطع ناخواسته گاز جریان گاز خروجی را بصورت اتوماتیک قطع می کند.

خروجی گرمایی بخاری قارچی گرمابان بیش از 46000 BTUs است که باعث می شود سرمای هوا در زمستان را فراموش کنید و گرمای آن محیطی به قطر 6 متر را پوشش می دهد. بخاری های گرمابان محیطی آرام، لذت بخش و گرم را مهیا می کنند.

بدون دود و یا شعله باز.

گرمابان بهترین در کیفیت، بالاترین در خدمات

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :